| paul_5950 a întrebat:

Am o problema mai ciudata...Imi apare acel lichid preejaculator de fiecare data cand sunt cu prietena(chiar si atunci cand nu exista nici un stimul sexual sau vreo forma de excitare)...adica pur si simplu daca sunt cu ea... daca ma intalnesc cu ea si ne plimbam, ne tinem de mana, ne sarutam(normal, nimic special), imi apare acel lichid si cateodata chiar ma jeneaza(sa simt lichidu ala in chiloti). Sunt cu ea de cateva luni si tot asa e de fiecare data cand ne intalnim.
Care credeti ca ar fi cauza, respectiv stiti vreo rezolvare la problema asta?
Va rog doar raspunsuri serioase, daca aveti chef de facut misto mai bine nu postati, multumesc!

2 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Nu mai strange din anus.

| Jack a răspuns:

Te excita tare tongue si in al 2 lea rand te exciti tu ff repede happy! Si mie mi se mai intampla sa ma sarut un pic mai mult, sa ma excit si sa'mi apara happy! Solutii nu prea ar fi tongue doar daca nu esti in vreun local si sa merg pana la baie sa te stergi tongue, altfel nu prea stiu cum ai puteahappy!