| DiukOAlta a întrebat:

Am o problema mare. Imi place de un baiat si el stie dar nu imi spune nimic in ciuda faptului ca ne vedem peste tot (nu-l cunosc) si daca trec pe langa el simt ca ma topesc si nu stiu ce sa fac( nu pot sa ii spun chiar nu pot si asa el STIE)Ce ar trebui sa fac? Cum ganditi voi baietii? Ah, ...si nu-s adolescenta

Răspuns Câştigător
| Tinkerbell_2418 a răspuns:

Trimite-i un bilet prin cineva de incredere in care sa iti exprimi sentimentele fata de el.