| alexandraivascu a întrebat:

Am o problema MAREEEEEEE...
M-am indragostit iar de fostul iubit!
Nu ar fi o problema asa grava daca m-ar placea si el,ori habar nu am daca o face si cand incep sa am o banuiala despre ce simte da cu piciorul la tot,gen:
El:Ce faci draguto?(razand)
Eu:Bine,tu?(nedumerita)
El:Te-a intrebat cineva ceva?(serios)
Ce sa ma fac,alte ori e asa dragut cu mine, de ce imi place de el?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa mergeti la carciuma si la betie va reprosati problemele.

| Eolande a răspuns:

Eu cred ca r trebui sa nu ii mai joci de fiecare data jocul, adica v-ati despartit dintr-un motiv, ce te face sa crezi ca motivul acela nu mai exista. Plus ca se zice ciorba reincalzita nu mai are acelasi gust. Din lipsa sa nu fi singura sau ca te simti confortabil cu el, ca il cunosti preferi sa nu cunosti pe altcineva, dar merita sa incerci sa cunosti persoane noi.

| SyncOps a răspuns:

Asa sunt femeile =D... ideea e ca ori il faci tu pe el sa vina la tine, si il ai la mana cu sau fara relatie. Ori o iei pe soseaua siropoasa. =D oricum, totul este in functie de voi. Ah, si tie iti place de el pentru ca un lucru pe care nu il poti obtine, de multe ori il vrei mai tare (asta e pe principiul, cine pe cine). Daca e cazul la tine, ai putea in 10-15 min cand sunteti singuri intr-un loc sa aveti cat de cat impresia ca nu va deranjeaza nimeni (poate si la un colt de bloc), treci la sedus, asa intorci jocul in favoarea ta, si dupa o sa vina el pe TPU sa ceara sfaturi rolling on the floor... Seara buna