| VFC a întrebat:

Am o problema! sunt indragostit de o fata :X dar un prieten mai mare el e a 8-a si eu a 7-a m-a intrebat de cine imi place si eu i-am zis imi place de... si el mi-a raspuns "Aha am vazut-o isi dadea limbi cu unu" eu nu am zis nimic eu credeam ca vroia sa faca misto de mine si am intrat pe facebook si am vazut inr-o relatie cu si atunci mi-am dat seama ca "trenul plecase" crying dar eram foarte apropiati vorbeam cam 3 ore pe mess era aproiata cu mine ma pupa pe obraz (mereu) ma imbratisa si o data a intrat o profesoara in clasa si ea a apus "lasati ca noi suntem prieteni ff buni"...big grin
si a plecat dar acum nu mai stiu ca sa zic nu prea s-a schimbat la fel e dar nu mai asa de apropiata dar tot vine (mai rar) si ma pupa ma ia in brate. Am vazut-o odata in baie ca se saruta cu ala crying si o colega le facea poza si acum si ea si el au aceeasi poza sa dupa a mai urmat o poza cand ei se sarutau. ce ziceti sa o astept sau sa trec mai departe eu as zice sa o astept ca eu ma atasez foaarte greu dar si sa uit pe cineva tot la fel

ziceti-mi parerea voastra
Voi ce ati face?
FUNDAA!

7 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Parerea mea e ca tu meriti mult mai mult sa stii decat sa te cramponezi de o fata care vrea o herghelie pe langa ea sa se simta bine! Daca face asta e lipsita de scrupule si nu merita sa pui macar un pic de suflet, sau sa incerci sa faci ceva in privinta ei...Nuuuu, in nici un caz fata asta nu te merita sigur! Tu, continua sa ramai acelasi baiat modest si vei vedea ca va apare si fata care sa te iubeasca si sa te aprecieze asa cum meriti! Multa bafta si mergi pe drumul tau!

| RazvanGeorge a răspuns:

Hmm...dureroasa chestie, iubirea nu se uita asa de usor, dar nici sa astepti nu este o idee foarte stalucita, Te sfatuiesc sa fii in continuare atasat de ea, si sa-i fii alaturi si incearca sa-i demonestrezi ca esti mult mai bun decat acel tip si ca acela NU o merita! Sper ca acea fata sa te merite! LUPTA PENTRU CEEA CE-TI DORESTI! Bafta si succes in viata iti doresc!

| saku970 a răspuns:

Sii ce vrei sa astepti?
Sa se desparta? Nu o sa se intample prea curand mai ales daca ea il iubeste si chiar daca o astepti crezi daca se va desparti de el va veni la tine?
Te rog,priveste realitatea!
Ea si-a gasit perechea si tu stai cuminte ca un caine si o astepti inapoi,chiar daca tu iti dai seama ca cineva ti-a luat-o!
Si cu acele imbratisari si pupici,ce-ar fi sa te intrebi daca erai singurul cu care facea/face asta!
Nu vreau sa fiu rea,dar serios acum tie ti s-a urcat la cap de o prostioara si tot tu o sa suferi mai mult!
Fa-ti alte prietene care sa te inteleaga cu adevarat si care sa te iubeasca nu sa se joace cu tine,adica ba vine la tine, ba pleaca la altul, serios acum daca nu vrei sa ai inima franta cauta o fata serioasa nu una care schimba baieti ca pe sosete!

| Mihai543215 a răspuns:

Sefu! Fii atent aici, in primul rand esti fraier ca te-ai atasat de ea, nu trebuia... dar ma rog. Cauta prin scoala sau pe facebooklaughing tipe care arata bine, intri in vb cu el, si vorbesti si cu tipa aia nu o lasi balta, stai vb cu o gramada si sa vezi tu cum o sa fi cu el pe randlaughing ce draq nu mai suferi asa pentru oricare sau VREI SA TE CASATORESTI DE LA VARSTASTA!? nu frate, intr-adevar ti putin la ea k e dtrb nu stiu cum nu stiu ce dar nu e rost daca se pune cu altu sa stau sa bocesti sau sa iti para rau 24 din 24, da-o draq mai sunt 100000 de fete, ai sa vezi daca faci cum ti-am zis eu pentru ca si eu am patit lfl pana m-am env si gata. (in plus cad o sa te vada cu alta sau mai ales ca vb cu multe altele sa vezi ce o sa isi bage ea unghia-n gatrolling on the floor ) Bafta!

| BubleBluexD a răspuns:

Doamne rolling eyes N`ai dc s`o astept oh go on Sti... Fata asta e ceva gen TARF* adica vine la tine si te pupa te ia in brate [Mai rar] si apoi se duce se pupa cu ala -_-" Asta nu e pera convenabil rolling eyes Si eu am in clsa un baiat care face la fel cu o fata de la a 7`a rolling eyes adica sta cu ea si apoi ea se linge cu toti de la ea din cls oh go on Eh lasa n`ai dc s`o astepti nu`i de tine rolling eyes Nu e bine sa te atasezi prea repede oh go on Cm te`ai indragostit asa s`o si uiti stiu chatterbox stiu usor de zis greu de facut 8-" dar nah happy Incearca si vei reusii Ti pup :*:*wave Bye bafta si nu fi suparat sad >; D

| KlAuDyTzZa a răspuns:

Las-o nu are rost sa astepti o fata care e indragostitawinking,iti spun din experientza proprie,si eu am stat cu un baiat si aveam foarte multi prieteni tot baieti,dar pentru mine numai el exista,chiar daca radeam si glumeam cu ei,nu m-as fi vazut langa vreunu dintre ei niciodata. Uite, eu te sfatuiesc sa te mai bagi in seama si cu alte fete, sa fii sociabil si timpul isi va spune cuvantulwinking

Bafta:*

| eric3 a răspuns:

Eu ti-asi zice sa ii spui ca o placi sa sa vezi ce va zice
daca zice ca ea nu te place si ea va mai zice sa ramaneti prieteni
zi ok
macar ai scapa de o povara