| deutszaandreutzsa a întrebat:

Am o trupa de breakdance si streetdance cine stie cum ma pot inalta si sa mergem la concerte. etc scuzati categoriabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Vampixu a răspuns:

Poti organiza concerte chiar in scoala, la evenimente speciale, unde vin alti oameni. Cineva te poate vedea si asa te v-a ajuta sa-ti faci o adevarata cariera. Pentru inceput, trebuie sa te multumesti cu simple concerte [la scoala, la o petrecere, la zilele orasului tau. etc.]. Iti urez mult succesc **

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa postezi aici cand ai probleme cu iubitul, nu cu trupa de breakdance!
Concerte pe Dragoste si Sex! Hai, ma!