| dixanu01 a întrebat:

Am penisul curbat in stânga credeți ca e o problema? Ma refer când am in contact sexual poate provoca neplăceri partenerei?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Penisul strambat indiferent de directie si de gradul de curbare, nu poate fi indreptat nici prin metode chirurgicale.Am auzit de niste incercari efectuate in timp insa eu nu le dau crezare. Oricum nu te va afecta in privinta intretinerii unei vieti sexuale normale.Fiecare barbat isi da seama de pozitia de sex care il avantajeaza doar dupa ce isi va incepe viata sexuala.In timpul unui sex normal cei 2 parteneri isi schimba de mai multe ori pozitiile insa intotdeauna se insista pe cea care iti produce placerea maxima tie sau partenerei.

| mihai69 a răspuns:

Absolut deloc, cu condiția ca partenera să aibă vaginul curbat în aceeași direcție.

| Emilian65 a răspuns:

Penisul curbat nu provoaca neplaceri prietenei, in cazul unui act sexual.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu ti s-a mai spus ca NU? Ii provoaca placeri unul curbat. Lasa ma ca nu-i asa curbat!