| tazz14 a întrebat:

Am penisul de 21 de centimetri la 14 ani... este cumva prea mare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca chiar il ai de atat, parerea mea, apucate de filme porno, se cauta exeplare de acestea si se castiga si tare binewinkingsucces!

22 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Şi eu care mă gândeam că ţi-e frică că ai rămas gravid că ai penisul aşa mareee! Scuteşte-mă! Nu mai are haz la tine pentru că au fost peste 1000 de întrebări de genul ăsta.

pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

Nu este o intrebare prea tampita pentru varsta ta?

| AliceHappyGirl a răspuns:

Si eu mai mint cateodatawinking

| User a răspuns:

Si marmota invelea ciocolata in staniol...

| Silvia a răspuns:

E cam micthinking Eu la vârsta ta îl aveam de 35.

| Silvia a răspuns:

Poate da, poate nulaughing

| Pedala a răspuns:

Cred ca ai tinut invers liniarul

| MMadalina a răspuns:

Pff... mai copil esti penibilwinking
Daca ai fi inzestrat si cu putina inteligenta ar fi perfectwinking

| DevilLife a răspuns:

21 la 14 ani?:Owow...hmm nu stiu ce sa zic cred ca da

asta daca nu faci misto de noi sau daca nu ai masurat gresit:S

| cristianorudi7 a răspuns:

Si eu 14 cm la 21 de ani... este cumva prea mare? cred ca nici banel nu il avea ca al tau

| x4z5 a răspuns:

@Silvia tu ai penis?laughing

| Doddel a răspuns:

Am auzit ca daca ti-l tai creste si mai mult si mai repede
incearca

| Cristary a răspuns:

Daaaa! Du-te sa ti-l amputeze, pana nu-i vor creste picioare, se va desprinde, si va incepe sa mearga singur!

Pa, pa.

| Selena54 a răspuns:

Si eu mint cateodata. Nu trebuie sa te simti vinovat pentru intrebarea asta tampita. happy

| n0name a răspuns:

Si trecea trenul...laughing

| Delee a răspuns:

Ma copil neastamparat, tu stii ce e ala un penis?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Este coada de lopata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Centimetri sau milimetri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sa intelegem ca prin nu stiu ce tratamente ai reusit colosalul metraj de 21 de cm la 14 ani de la moartea lui Decebal? se poate

| BomPALY a răspuns:

Vaaai, trebuie tinut la vedere laughing))

| alexutza29 a răspuns:

Oo 21 cm?

| tazz14 explică:

Nu fac mistobig grin