| Anonim2468728929 a întrebat:

Cati centimetri ar trebui sa aiba penisul la 11 ani?

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mă nu ai scoală? Apuca te de lectii lasa penisul ca nu ai varsta necesara pentru sex.

| Emilian65 a răspuns:

Ia o rigla si masoara-ti penisul si vezi cat de mare il ai. Normal, ar trebui sa aiba circa 10 cm cand este in erectie si 5 cm in stare de somn.

| Anonim2468728929 explică (pentru Emilian65):

Are 7 cm in erectie si 3 in stare de somn

| XxEddyXx31 a răspuns (pentru Anonim2468728929):

Este ok pentru varsta ta.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Anonim2468728929):

In mod absolut sigur/cert, penisul tau se va dezvolta si va creste o data cu dezvoltarea organismului tau in urmatorii 5-6 ani si cel mai probabil va ajunge la o lungime ''acceptabila'' incat sa ai o viata sexuala normala. Sanatate!

| Frank51 a răspuns:

(Radical din 12.7)^2/3 = 4. 22453(333) cu aproximatie.

| Sofer a răspuns:

Măsoarăl ca nu avem de unde sa știm.

| TLF92 a răspuns:

| Anonim2468728929 explică (pentru TLF92):

Hai ca da

| TLF92 a răspuns (pentru Anonim2468728929):

Ce are o legi de picior (Y) am avut un caz la sat laughing) aveam maciuca legata de picior ca era prea imensa

| TLF92 a răspuns:

Acum serios in jur de 11-12 daca vrei sa iti creasca la 16 ani undeva la 16-18 masurat fara oua

| Octavian81 a răspuns:

Salut!
Nu există mărime standard de penis, pe categorii de vârstă. El se dezvoltă armonios o dată cu corpul tău.
Lasă Mama Natură și genetica să își spună cuvântul și nu îți fă griji de acest aspect.
Cât crește, crește.

| XxEddyXx31 a răspuns:

Salut,

Ar trebuii sa aiba intre 5-9 cm cand este in erectie, insa depinde si cat de dezvoltat esti.

| GheciuDaria a răspuns:

Maxim 12