| lovesunshine a întrebat:

Am pus aceasta intrebare aici pentru ca este vorba de dragoste! Il plac si el mereu se uita la mine ca fermecat, insa nu stiu ce sa cred pentru ca el a fost cu multe ete si are multi prieteni cam...In orice caz, il iubesc dar nu stiu ce sa cred! Credeti ca ma place? Si daca da, de ce nu are curajul sa-mi spuna?

Răspuns Câştigător
| St3fY_3193 a răspuns:

Pai nici baietilor nu le e usor sa zica unei fete ca o plac si nu poti sa zici ca daca un baiat de uita la tine gata te place incercal inainte sa iti faci iluzi...vb, schimbati id. cevabig grin Succes:X

3 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Cum rahat poti spune ca iubesti pe cineva pe care il stii doar fizic? aia nu e dragoste. aia e prostie

| Flöricicä a răspuns:

:O:OCatelusi ziceairolling on the floor))

| lovesunshine explică:

Va rog mai dati raspunsuri!