| Roxana20122012 a întrebat:

Am sa fiu scurt si direct [de la ce varsta incep fetitele sa se gindeasca la sex dau simt nevoia de a se elibera] aviz amatorilor nu-s pedofil

8 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Pai eu am inceput sa ma gandesc la vreo 16-17 ani. dar am prietene care nu doar ca s-au gandit, ci au si actionat prematurbig grin pe la vreo 14 ani.depinde de persoanabig grin

| anduta160 a răspuns:

Eu am inceput sa ma gandesc.nu de fapt nu sa ma gandesc sa vorbesc cu fetele despre sex pe la 15 anitongue, la 12/13 ani nici nu stiam cu ce se mananca acest cuvant"sex"laughing

| claudiea79 a răspuns:

Draga mai bine ai pune-o pe fata ta sa gateasca eu gatesc de la 13 ani. sa deseneze sa scrie poezii sa planteze ghevece cu florii sa asculta muzica sa aiba prietene nu sa se gindeasca la sex. sa spele rufe sa isi faca curat in camera. sa isi faca un viitor sa aiba un servici. pe la 20 sau 25 de ani sa faca dragoste.eu am facut dragoste la 29 de ani si nu am murit. am vrut sa fiu indragostita intii. fetele si ziua de azi mai bine ar pune mina pe o carte sar plimba prin cismigiu. pe la film cu fetele sau prin gradina botanica. barbatii mai tirziu. la 12 ani nu au corpul dezvoltat nici intelectul sa ia decizia cea mai buna. daca da peste un mirlan violent smecher care isi bat joc de cite o fata naiva apoi o paraseste si ea sufera.si nu mai poate da timpul inapoi

| Any_2443 a răspuns:

Eu la 13 ani credeam ca sexu oral inseamna sa te pupi cu limbalaughing
iar altele la 13 ani fac deja sex

| Ranya a răspuns:

Pai eu pe la 16-17 ani ma gandeam doar, insa in 2010 fetitele deja la 12-13 ani isi incep viata sexuala. Nu vreau sa stiu de la ce varsta incep sa se gandeasca, probabil inainte sa invete sa scrie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca sotia ta are 23 de ani, tu ai 26 (asa ai declarat intr-o alta intrebare!), iar copilul 12, nu cred ca trebuie sa iti faci probleme, puterea exemplului e mare si nu va face altceva decat ce a vazut prin preajma!
Bafta la formularile logice ale intrebarilor!

Răspuns utilizator avertizat