| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu 2 intrebari:
-cum sa ii dau de-nteles unui baiat ca il plac big grinbig grin
-cum sa imi dau seama daca ma place

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Uita-te intr-un mod deosebit la el, cum nu te mai uiti la nimeni. Vorbeste-i altfel fata de alti baieti. Comporta-te altfel etc. Si le fel, prin cum se comporta cu tine iti poti da seama daca te place sau nu.

1 răspuns:
| pankyutz a răspuns:

Pei in primul rand vezi cu cine se intelege foarte bine. poate ke unele din prietenele tale se inelege bine cu el prin ea ajungi sh uh la el uitate la el prin ora fal sa te observe ceva d genu daca toate astea nu merg fi sincera cu el si zi in fata ca il plaki daca o sa faci asta existe sanse sa te placa sh el mult noroc fetitzo...