| LauraOT a întrebat:

Am si eu ceva sa va povestesc si vreau sa-mi spuneti ce credeti.Am cunoscut un tip prieten cu vara`miu si dupa ce ne-am cunoscut el m`a cautat si am acceptat deci sa ma intalnesc cu el, am iesit in oras ne-am plimbat prin parc si dupa am fost la o terasa, am vorbit cu el si am aflat ca urma ca plece in Italia.Cand m`a condus acasa mi-a pupat mana si mi-a deschis portiera de la masina, a doua zi a plecat la mare, am vorbit prin sms si mi-a spus ca ar mai vrea sa ma vada inca o data deoarece i s-a parut ca sunt deosebita si ca s`a indragostit de mine.(ps si eu de el). si asa am mai iesit inca odata in oras si chiar ne-am dat seama ca ne-am indragostit unul de altul si ca ii pare rau ca pleaca.La intoarcere mi-a pupat mana de multe ori...nu stiu ce sa cred si ce ar trebui sa fac, tinand cont de situatia in care suntem ca el are 24 de ani si a plecat deja in italia, eu am 17 ani...pls spuneti ce credetistraight face

Răspuns Câştigător
| Kikyo_2930 a răspuns:

Pai spui ca s-a indragostit de tine si tu de el... pai ar fi frumos sa aveti o relatie... dar acum depinde de tine daca poti sta fara el si sa aveti o relatie la distanta. e dificil sad. Chiar daca tu ai 17 si el 24 dragostea nu are varstawinking Din cate ai povestit pare a fi un tip de treaba.

9 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Eu spun sa ai rabdare, sa il cunosti mai bine. El are 24 ani, are experienta cu fetele, stie cum sa te ia, cum sa se poarte cu tine. Cred ca este riscant sa ai incredere in cineva pe care nu cunosti de multa vreme. Nu stii care sunt intentiile lui si consider ca cel mai bine este sa ai rabdare sa va cunoasteti mai bine, sa fi mai atenta la detaliiwinking

| Lora a răspuns:

Hmmm nu stiu cat va dura o relatie la distanta dar oml e dator sa incerce, vorba poporului, deci continuati sa vorbiti, la telefon, pe mess si cine stie poate vei merge intr-o vacanta la el sau poate vine el acasa. Mi-a placut ca ti-a pupat mana si n-a incercat sa te sarute cum fac foarte foarte multi baieti la intalniri. O zi buna!

| Adyr0 a răspuns:

Ce romantic love struck, mi-au dat lacrimile crying

| zalisa a răspuns:

El e specialist.
Tu. o coplichiliţă prostuţă care crede orice prefăcut galant...
Deci. te vrea doar pentru sex, uită. l...
Bze

| narcisa a răspuns:

Baieti de genul asta se gasesc foarte rar.incercati sa mentineti relatia la distanta. tu ar trebui sa-ti termini studiile si sa incercati sa va vedeti cat mai des.
sper sa reusiti sa mentineti relatia chiar daca e greu.

| vm_8252 a răspuns:

Primul low cost spre Italia! big grin

| leyra a răspuns:

Mai tineti legatura? daca nu inseamna ca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Est misto fato

| yoo_2743 a răspuns:

24 de ani straight face