| LauraOT a întrebat:

Am si eu ceva sa va povestesc si vreau sa-mi spuneti ce credeti.Am cunoscut un tip prieten cu vara`miu si dupa ce ne-am cunoscut el m`a cautat si am acceptat deci sa ma intalnesc cu el, am iesit in oras ne-am plimbat prin parc si dupa am fost la o terasa, am vorbit cu el si am aflat ca urma ca plece in Italia.Cand m`a condus acasa mi-a pupat mana si mi-a deschis portiera de la masina, a doua zi a plecat la mare, am vorbit prin sms si mi-a spus ca ar mai vrea sa ma vada inca o data deoarece i s-a parut ca sunt deosebita si ca s`a indragostit de mine.(ps si eu de el). si asa am mai iesit inca odata in oras si chiar ne-am dat seama ca ne-am indragostit unul de altul si ca ii pare rau ca pleaca.La intoarcere mi-a pupat mana de multe ori...nu stiu ce sa cred si ce ar trebui sa fac, tinand cont de situatia in care suntem ca el are 24 de ani si a plecat deja in italia, eu am 17 ani...pls spuneti ce credeti

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Ai mai trimis intrebarea aceasta astazi si ti-am mai spus ca admir ca ti-a pupat mana si ca n-a sarit sa te sarute asa cum fac cei mai multi baieti, si sa continuati sa vorbiti ca poate cine stie intr-o vacanta poate mergi la el. O zi placuta!