| Abstract a întrebat:

Am si eu nevoie sa imi ziceti cum as putea sa-mi fac suvite dar cu ajutorul produselor naturale. Vreau sa-mi ziceti alceva in afara de albastru de metil si violet de gentianna. [scuzatimi categoria aleasa dar cam pe aici stau toti]batting eyelashes

3 răspunsuri:
| miki_9255 a răspuns:

Bunahappy pai depinde ce culoare are parul tau. daca e brunet nu prea ai ce sa-i faci. dar daca e deschis la culoare poti sa-ti faci suvite cu nuantator.nu iti afecteaza parul si se ia dupa cateva spalari.il gasesti in orice supermarket si nu e f scump. dar vezi ca ai nevoie de pensula smug sper sa te ajute

| miki_9255 a răspuns:

Pai cred ca prinde. cel putin nunatele de rosu prind sigur pentru ca am incercatbig grin si negru iti prinde. da nu se vede cine stie ce.

| Abstract explică:

Problema e ca am parul saten