| alex_7631 a întrebat:

Am si eu o intrebar din curiozitate?
Am tot auzit si eu pe alti, altadata am fost si eu intrebat...
Cand ii spui unei fete ca o placi, ce conteaza mai mult:sa ii spui TE IUBESC sau SA II ARATI CA O IUBESTI, am auzit pe mlta lume spunand ca fetelor nu le place sa le spui,, te iubesc,, pentru ca vor crede ca zici in gluma sau ca nu esti sinecer. E normal sa ii arati ce o iubesti, dar aceasta prefer sau nu sa ii spui ca,, o iubesti,,
Mie de exemplu dac mi-ar spune o fata ca ma iubeste nu a-si lua in serios, as vrea sa imi arate.Chiar daca ar zice,, te iubesc,, sa zica cu multa pasiun si cu dragoste cee ce sa intampla cam rar...
Astept parerile voastre!

Răspuns Câştigător
| Gyulyana a răspuns:

Alex o fata prefera sa ii araty ca o iubesti... dupa ca ii araty asta trebuie sa ii spui ca o si iubesty pentru ca dupa aia va crede ca nu mai simty nimic pentru ea. dar mai intai vezy daca fata te place dar dupa parerea mea spune-i sincer adevarul fetei si arata-i ca o iubesty. daca fata vrea doar sa mergety la suc disco etc doar asta incontinuu insemna ca vrea doar bany tay si nu te yubeste.deki ai grija p cine alegi. iar daca fata nu te baga in seama fi sincer spune-i ca o iubesty si demonstrazai...eu sunt fata asta e parearea mea. daca vei urma parea mea bine si daca nu o vei urma tot bine.

7 răspunsuri:
| anaaa13 a răspuns:

Secretul sta in a arata ca iubesti.nu in a spune.happy

| GeorgiSiAtat a răspuns:

Pai. dupa parerea mea. unei fete ii place sa ii spui ca o iubesti, dar aceasta vrea si sa ii demonstrezi. Dar fa bine sa ii spui din cand in cand "te iubesc" pentru ca altfel va avea impresia ca ai uitat complet de ea.si poate va incepe sa te trateze cu indiferentza.deci ai grija ce faci! Succes!

| blackeyes90 a răspuns:

Cred ca nimanui nu ii place sa fie mintit. Daca iubesti o fata e bine sa ii spui dar sa fi sincer si serios, dar in acelasi timp sa ii demonstrezi ca o iubesti.
Si ar trebui sa ii spui doar cand simti asta cu adevarat. Nu sa ii spui la fiecare ora ca o ibesti. Mai bine nu ii spui decat sa o minti.
In final te sfatuiesc sa fi foarte sincer cand ii spui "te iubesc".

| XANDER_9023 a răspuns:

Frate, mai incurcat putin dar da! Degeaba ii spui intruna,, TE IUBESC``! Daca nu e asa. Trebuie sai dovedesti atat tu cat si ea.

| RaduuuuX3 a răspuns:

Depinde de cat de sincer e fiecare si oricum degeaba iti zice ca te iubeste daca o doare intre buci de tine...si daca iti arata trebuie sai arati si tu inapoi DACA iti place de persoana aceea.mult noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, conteaza sa ii arati cuiva ca o iubesti. Vorbele... ele de multe ori sunt spuse in vant.Si oricum iubirea nu se spune, se simte.Nu poti fi sigur ca o persoana te iubeste daca nu iti arata.

Parerea mea.

Pa, pa happy

| madutza_7568 a răspuns:

Pai arata-i mai bien ca o iubesti. duo si tu la suc cumparai flory.cand mergeti la disco (daca aveti peste 14 ani)dai dedikatiii si tot asa.