| Anakatsu a întrebat:

Am si eu o intrebare adresata tuturor copiilor care au descoperit noul sport national sexul

voi chiar credeti ca o persoana ramane insarcinata asa usor?
am vazut extrem de multe intrebari de genu:
-din sexu oral se poate ramane insarcinata?
-m-am masturbat cu o banana/castrave/alte obiecte pot ramane insarcinata?
-de la sexul anal se poate ramane insarcinata?

raspunsul la aceste intrebari este unul foarte simtu: Dap puteti ramane insarcinata in diferite cazuri de ex la sexul oral scoateti copilu pe gura la sexul anal pe cur si daca va masturbati cu o banana va poate iese asa ceva din pasarica http://attiekoi.net/images/bananier%201.jpg(trebuie intretinut de un gradinar specializat in domeniu)

unele intrebari sunt puse de fetitele/baietetii care ink nu au buletin si au fost prostite sa faca sex si chiar au probleme da sa fim seriosi asemenea intrebari sunt ff rare

ma eu nu zic nimic sau sa nu va simtit ofensati dupa parerea mea puteti sa va incepeti viata sexuala atunci cand vi se scoala pentru prima data da dupa aia voi veniti si mama daca am ramas insarcinata /daca a ramas insarcinata daca am sida/ daca am sifilis /daca sunt gay. pnm adica inteleg omul are tupeu da asta nu mai tine de tupeu asta tine de creierul fiecaruia si aici se poate vedea clar incotro se duce populatia romaniei parerea mea

nici eu nu sunt destul de mare adica ink sunt tanar da totusi pornind de la premiza "cand faci ceva trebuie sa faci cu cap" nu stiu unde o sa ajungeti voi :))

fara sa fac aluzie la cineva

5 răspunsuri:
| Paula007 a răspuns:

Ai uitat de cei care au facut baie in cada cu costumele de baie si s-au "udat". si eu sunt posibili parintibatting eyelashes

| Izabelaisa a răspuns:

Eu cred ca la baza pun ei intrebarile straight faceisi ocupa timpul liber prin asta straight face

| Anakatsu explică:

Si eu m-am uitat urat la o fata si mi-e frica pentru ca. cred ca am lasat-o insarcinata crying(

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anakatsu am cunoscut o femeie care ramanea insarcinata, numai daca-i aratam chilotii si fluturam, ca pe steagul SUA din fata sediului nato din bruxelles.