| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare :am 23 de ani, iar eu impreuna cu prietenul meu ducem o viata sexuala deoarece suntem in postul craciunului el nu doreste sa facem sex, dar eu am nevoie, cum sa-l conving?

15 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Vecinul ce face?

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ii respecti decizia sau il violezi!

| Razvan a răspuns:

Prietenul lui cel mai bun unde-i?laughing

| elasexygagica a răspuns:

Apai acum si tu mori daca te abtii cateva zile macar din respect pentru aceasta minunata sarbatoare... faceti sex de revelionlove struck o sa fie super love struck

| NickiMinaj a răspuns:

Pacaleste-l ca asa e voia Domnului laughing

| justmeesb a răspuns:

Incearca sa-i respecti decizia si sa te abtii.nu cred ca e mare tragedie si efort.Mai e putin oricum!

| Mo a răspuns:

Stiu cum e cu nevoia asta... Pana saptamana trecuta nici prietenul meu nu vroia sa facem sex. el isi dorea sa tinem post in dormitor daca la mancare nu tinemtongue...Imbraca-te si tu in ceva mai sexy, foloseste-te de farmecele tale si fa-l sa trebuie doreasca. O sa vezi ca nu are cum sa iti reziste prea mult, mai ales daca stii cum si unde sa il atingi;-) Eu asa am procedat! Mult noroc!

| elenaA_9063 a răspuns:

Imi suna cunoscuta situatia. laughing Cel mai bine ar fi sa nu-l fortezi. Daca isi doreste sa tina post lasa-l sa-l tina, asta ca sa nu se supere pe tine si sa reproseze ca nu-l intelegi. Gandeste-te ca si tu ai nevoie de intelegere cand esti la menstruatie de exemplu...

| pepe a răspuns:

Masaj erotic, striptease

| Mike_7143 a răspuns:

E doar sex. Apeleaza la alt barbat.

| mrrry a răspuns:

Pai mai aspt si tu putin mai sunt ktva zile:*

| cristiana_4483 a răspuns:

Mai sunt cateva zile de post, in numele lui Dumnezeu ai si tu rabdare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci cu mine sex eu nu tin post

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nesatuloolaughing

| Termopile a răspuns:

Of, of, of la ce ai nevoie, ce ești vreun animal și ești obsedata de sex.