| St3fY_3193 a întrebat:

Baiatul de care imi place ma tot ignora pe mess sau Facebook adica atunci cand intru eu el iasa, sau cand vb cu el pe mess nu raspunde, cand pun sau schimb un status iasa. Si nu inteleg de ce?

Afara cand ne intalnim ma saluta vorbeste cu mine, sta langa mine e totul normal.

Voi ce parere aveti

Apropo nu stie ca imi place de el.Pt ca de fiecare data cand am incercat sa ii zic asta ori nu raspundea, ori nu iesea afara, ori era cu alta fata si tot asta, intelegeti voi. Vreau o parere de a voastra, voi ce ziceti? Cat mai multe respunsurii. Cel mai bun funditalove struck big hug

4 răspunsuri:
| Snufkin a răspuns:

Ioi cam incurcata situatie xD.eu daca as fi in locul tau i-as da un mesaj:hai sa ne intalnim in parca/strada/etc. vreau sa vbm 5 min totul.Ma duc acolo ca o inocenta si ma uit in ochii lui zicand IMI PLACE DE TINE. apoi moment de liniste, nu intrebi nu zici nu nimic. Daca nu a scos un cuvant sau na facut niciun gesture in 5 minute zi:bine... daca vrei mai vorbim (si pleci)Mult noroc :*

| Snufkin a răspuns:

PS: asa am ajuns la o relatie stabila stabila de la un start de 0 happy

| claudiu89 a răspuns:

Cel mai probabil nu te place, adica i-ai dat semne ca-ti place de el, mai mult nu cred ca poti face.

| mfds a răspuns:

Ial intr-o zi de o parte cand iesi afara cu el.Si dai de inteles de vreo cateva ori ca tiar place de el iar cand simti cand esti pregatita sa-i spui. spune-i. stai linistita totul vine de la sine. si eu am avut problema asta big grin.Bafta :*