| TaviCompany a întrebat:

Am si eu o intrebare cat de mare trebuie sa aiba penisul un copil de 13 ani dau funda repede fara mistouri doar raspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
| Lordutu53 a răspuns:

3 cm in erectie

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca un copil copac...

| LostInBubble a răspuns:

Un metru. happy

| Issabela26 a răspuns:

Dar tu la varsta ta nu ai ce sa faci decat sa te interesezi de marimea penisului? ce face internetu din generati asta...

| CarmenElenaa a răspuns:

0,000000000000001 mm :-l dafuq ce intrebari!

| OwlMyGod a răspuns:

Mai, copilu va rugat sa fiti seriosi.
Si da, poate ca il intereseaza, poate are o problema.
Nu sunt foarte sigura dar in jur de 10 cm, depinde de organism, de genetica si de noroc laughing big hug Have a good night!

| IFever a răspuns:

Nu am idee.Dar pe tine ar trebui sa te preocupe alte lucuri decat fututul prin tufisuri laughing)

| subcarpatii a răspuns:

Asa de mare incat sa ti-l poti lega de gat si sa te spanzuri cu el.

| bigboss23 a răspuns:

Depinde de geneticul fiecarui baiat. Normal la varsta de 13 ani ar trebui sa ai undeva la 10-11 cm. happy Nu iti convine, treci pe manual cu Manulea(stanga) si Leana(dreapta) si ai sa vezi rezultate peste ani si ani. big grin