| vlad24tm a întrebat:

Am si eu o intrebare destul de ciudata.laughing pai.

Poti sa te dezvirginezi cu prezervativ?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| EuCuTine a răspuns:

Alo esti fata sau baiat? Daca esti fata da poti normal, daca esti baiat sa zicem ca mai greu pentru ca poate sa iti impiedice ruperea...

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da, primul act sexual te dezvirgineaza intotdeauna.
Daca te referi la fren, la peste 50% din barbati nu se rupe niciodata, desi au viata sexuala.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu ma supar absolut deloc. Nu sunt interesata de fundite, ma bucur ca te-am putut ajuta. Faptul ca tu spui ca raspunsul meu ti-a folosit este tot ce-mi doream

| EuCuTine a răspuns:

Alooooooo esti fata sau baiat? Daca esti fata da poti normal. Daca esti baiat sa zicem ca mai greu pentru ca poate sa iti impiedice ruperea...

| EuCuTine a răspuns:

Ms man. Trebuie sa dai funda in functie de cel mai bun sfat nu de pozitie dar eu tot iti multumesc.

| cartridge a răspuns:

Prezervativele costa. cu degetu iesi mult mai ieftin happy

| annna a răspuns:

Mda...

| vlad24tm explică:

Sunt baiat in primul rand si nu stiam cui sa ii dau fundalaughing
Tataie sau Brigaela asa ca mamgandit sa ii dau lui Tataie pentru ca brigaela este deja si userul anului 2008-2009 si expert TPU Bravo Brigaela!

| vlad24tm explică:

Da dar ambele rasp au fost foarte bune si nu stiam la care asa ca team ales pe tine sper ca nu te superi brigaelahappy

| DV7 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezvirginarea inseamna doar contact sexual, nu alta metoda.
Si da, poti sa te dezvirginezi cu prezervativ.