| monykutza a întrebat:

Am si eu o intrebare in special pentru baieti. poate parea cam prosteasca asa ca va rog fara comentarii la vrajeala. Cum exciti un barbat? Ce trebuie sa faci ca sa il exciti la maxim cum s-ar spune big grin mersi mult!

5 răspunsuri:
| Bogdan_7395 a răspuns:

Pur si simplu ii arati,prin tupeu,ca vrei sa te sarute,ca vrei sa te mangaie, provoaca-l, joaca-te cu mintea lui putin si apoi sari putin pe el si ...la mine merge tachinarea usoaratongue

| tenutza a răspuns:

Sa fii tu insatiwinking. Incercand sa faci ceva ce nu iti place, de ex un oral, de-a sila, nu o sa ii cauzezi nici un zambetlaughing
Good luckhappy

| alexcosmin a răspuns:

Fai o ****

| jupiterestru a răspuns:

Joaca-te cu jucaria lui.

| XkkOOjs a răspuns:

Pai pe mine ma excita o fata cand ma musca pasional de gat laughing depinde de baiat