| Michael1 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai penibila pentru fete.

Fetelor, v-ati uita la un baiat cu nasul mare?

Dar la unul cu nasul mare si dragut la fata?

Vreau raspunsuri serioase..Multumesc ( dau funda )

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De parca ele se uita la nas nu la portofel

| 7639781254 a răspuns:

Cred ca m-as uita la un baiat dragut cu nasul mare. Eu sunt fata si am si eu nasul mare, deci... happy

| Salluty a răspuns:

Parerea mea e ca nu conteaza aspectul fizic si nu ar trebui sa te intereseze nasul marelaughing
Important e caracterul, sufletul, mintea dar mai ales cum se porta ( cu tine sau in general )
Sincer imi.place de un baiat cu nas mare :*

| barbieroz a răspuns:

Iubi meu are nasul maricel nu mare si e fffff frumos si arata suuuper...acum depinde ce gusturi ai tu la baieti:*

| hatakamanusi a răspuns:

Forma nasului arata forma organelor genitale.
eu tot am nasul mare si fetele stiu de regula de mai sus.)))

| NOVA81 a răspuns:

Ce culoare are parul lui si ce culoare au ochii si ce inaltime si daca il placi ar trebui sa ii spui dar nu in fata pe messs sau facebook.

| NOVA81 a răspuns:

Ce inaltime are ce culoare are parul si ochii?