| RaduPhantom a întrebat:

Fetelor, cum ati descrie un baiat dragut? Cele mai interesante raspunsuri primesc Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blond!laughing, ochi albastri/verzi, inalt, nici gras nici slab, asculta toate genurile muzicale mai ales rock, inteligent, amuzant, intelegator.
Ca sa te fac sa intelegi mai bine, ceva in genul lui Kurt Cobain. Da stiu, cer mult prea MUUUULTlaughing

2 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

: Brunet,ochii albastri de preferat,mai inalt ca mine macar cu un caplaughing,sportiv,destul de linistit dar nu plictisitor,sincer,destul de matur,sa nu fie gelos sau vulgar, sa ma ia mereu prin surprindere, sa adore animalele si muzica de preferat rap si rocklaughing

| Levana a răspuns:

Înainte aveam un fix pe blonzii cu ochi albaştri. Mai ales pe rock-eri. Ziceam că tipu' ideal e vreun metalist finlandez.
Acum nu-mi mai pasă, să arate bine, să nu-mi fie ruşine să ies cu el pe stradă. Mie trebuie' să-mi placă, indiferent de cum o arăta.