| MaryMaria027 a întrebat:

Am si eu o intrebare pe care o sa o adresez baietilor.
Daca tie, ca baiat iti place o fata, ai face orice, bine aproape orice ca sa poti vorbii cu ea mai mereu?
Daca ea nu mai vorbeste cu tine o perioada de timp, dar dupa considera ca ar fi ok sa vorbiti din nou ati accepta?
Si voi ca baieti ce faceti ca sa,, cuceriti,, o fata, daca ii putem spune cucerit laughing, gen sa o atragi puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| Tigrul15 a răspuns:

Eu sincer nu prea as accepta... si cum cuceresc o fata. cred ca prin faptul ca vorbim mult, glume. etc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fiecare cum cucereste. de obicei o fata e atrasa de un tip inteligent, glumet, dezinhibat, politicos. si dupa ce anume ar fi ok sa vorbeasca din nou? dupa ce o paraseste prietenul? nu, mersi!