| anka_6977 a întrebat:

Am si eu o intrebare sper sa ma ajute cineva. De cateva luni cand imi vine ciclul, care nu este regulat dar nu are intarzieri, imi curge foarte putin, o zi sa zic ca folosesc Ob, apoi inca o zi tanga. Este normal? Nu mi-a curs niciodata in cantitati mari da parca nici asa. Si are momente cand curge putin rosu, apoi numai maro. Nici scurgerile care le aveam zilnic numai sunt ca inainte. Mi-am inceput si viata sexuala de ceva ani...

4 răspunsuri:
| lextim a răspuns:

Depinde de organism. Daca ai si dureri ar putea fi o raceala. Dar mai bine consulti un medic.

| gabrielgypps a răspuns:

Normal trebuie sa dureze 3 zile, unele femei au o saptamana findca le curge dimineata si seara si altele 2 zile ca in cazul tau.sangele maro este foarte concentrat deci nu este o chestie alarmanta.mai bine te-ai concentra pe miros. orice miros neplacut indica infectie, infectia nu e buna.

| delix a răspuns:

Intreaba googletongue

| SnarledSkeleton a răspuns:

A avut si prietena mea asa ceva... uneori era racita, dar si organismul e asa,,,,, a consultat medicul

iti propun si tie sa consulti medicul