| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare suntttt extremmm de speriata! Daca ma excitam cu vibratorul dar nu il introduceam doar il miscam si m-am excitat dupa mi-a curs putin sange este posibil sa nu mai fiu virginaaaa!?!?!?!?!?!?! Chiar in ziua d azi mi-a trecut ciclu ar mai fi trebuit sa mai imi curga si azi dar nu mi-a curs de dimineata eu ma gandesc sa imi fi revenit dar nu stiu! va rog ziceti-mii!

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti virgina pana ai un contact sexual cu un barbat. Dar himenul s-a rupt. Nu e nimic extrem de grav si nu e cazul sa fii speriata. Asta este, tu nu vei sangera la primul contact sexual, fiindca ceea ce trebuie sa se rupa atunci, ai rupt acum cu vibratorul.

| Dizzydizz a răspuns:

Daca nu l ai introdus deloc, si nu ai simtit durere, nu ai cum sa iti pierzi viriginitatea

| mihaa a răspuns:

Am si eu o intrebare suntttt extremmm de speriata! Daca ma excitam cu vibratorul dar nu il introduceam doar il miscam,, nu inteleg cum vine asta? ai introdus vibratorul sau te jucai ca el, daca da l-ai introdus putin si ti-a curs sange, e clar adio virginitate

| Zâmbărici a răspuns:

Sigur nu e menstruatia?

| voice a răspuns:

Cum poti sa te consideri virgina daca tioi fi bagat vibratorul?

| Miss O a răspuns:

Mai fetelor, sunteti asa de speriate ca nu mai sunteti virgine, ca va bagati coada de la matura, periuta de dinti.etc.
Virginitatea nu consta intr-un himen, si e mai mult pe plan psihic.Nu mai esti virgina dupa ce intretii relatii sexuale si atat.

| izzybell a răspuns:

Ai spus ca nu l-ai introdus clar ca nu e vorba de o dezvirginare...asa ca stai linistita... daca vrei sa ramai virgina grija cu ce iti introduci in corp, cat de mult si grosimea acestuia