| nana_8704 a întrebat:

Salut TPUhappy am si eu o intrebare, cand iti vine ciclu pentru prima oara mai intai curge putin si astepti pana luna viitoare sa ti curga mai jmult sange? sau cum, ieri mi a curs putin sange si azi nu mai curge deloc, e normal?

2 răspunsuri:
| Ella_4255 a răspuns:

La fiecare fata difera n-ai cum sa stii exact... dar daca ti-a curs asa putin poate insemna si ca ciclul tau menstrual dureaza doar 2-3 zile happy norocul tau... bucurate ca nai sa umbli toata ziua cu tampoane dupa tine crying spre deosebire de mine care am de 6-7 zile crying

| Ella_4255 a răspuns:

Am uitat sa iti zic ca sa fii pe faza ca poate s-a oprit doar momentan cine stie