| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare thinking Vi se pare normal ca prietenul meau dupa o saptama sa imi ceara sa intretinem relati sexuale?big grin. eu avand 13 ani si el 18

32 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu e normal. Dar probabil ca i-ai dat cumva de inteles ca esti o femeie usuratica (fetele serioase si normale de 13 ani nu au iubiti, au alte preocupari) si sta cu tine doar pentru sex. E normal sa se plictiseasca repede de o relatie de la care asteapta doar o partida, asa ca vrea sa treceti repede peste preliminarii, sa faceti sex si apoi sa poata sa-si vada de viata lui, fara sa mai piarda timp cu tine.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Da, pentru el e ceva aproape normal.Tocmai de-aia nu e bine sa va 'bagati' pe astia mai mari ca ei nu mai au rabdare ca la 14 ani sa stea dupa fundul pustoaicelor.
Oricum, nu te iubeste clar!

| Floreenofficial a răspuns:

NU!
Crede-ma, o sa iti doresti sa nu te fi nascut.Pe urma probabil te va mai "folosi" de cateva ori ca te vede naiva, iar apoi se va lauda tuturor cu ce ti-a facut si te va si santaja ca le va spune tuturor.Vei fi terorizata! Au fost multe cazuri din astea!

| catthshshshs a răspuns:

Nu este normal absolut deloc! Avand in vedere ca tu ai 13 si el 18 si dupa o saptamana ti-a cerut asta, inseamna ca el de fapt vrea numai si numai sex. Ce ar fi sa ii dai papucii si sa ii spui "nu, mersi"?
Ai o varsta foarte frageda si e pacat de tine sa cazi in mrejele unui nenorocit care vrea sa corupa o minora pentru a-si satisface placerea...

| CevaNormal a răspuns:

Ca sa fiti impreuna pentru restul vietii, ar trebui ca dragostea sa fie a 8 minune, sfatul meu este ca nu-ti trebuie sa ai prieten de la o asa varsta, ca ai sa fii numai pe nervi mereu, ai sa suferi din cauza baietilor, o sa-ti creezi multiple probleme pe orice plan vital. Mai bine creaza-ti un cerc de prieteni si doar atat. bafta

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Nu mi se pare deloc normal dupa doar o saptamana de relatie si in plus la 13 ani esti prea mica pentru a face sex.
Daca chiar vrei sa ai prieten, cauta-ti unul apropiat de varsta ta.

| valThina a răspuns:

Nu. ori e obsedat ori crede ca nu esti o fata prea cuminte tongue

| Ea12345 a răspuns:

Normal ca nu mi se pare normal! Sa zicem ca vei cadea in,, vraja" lui si ca accepti. Daca(ceea ce si presupun) nu veti folosi metode contraceptive...cine va plange dupa? Sau te duci cu mami tau sa-ti scoti alocatia casa faci avort? Poate mai ai si probleme de sanatate si dupa risti mari complicatii si nu vei mai putea avea copii?

Ganditi-ve de 2 ori inante!

| Seline a răspuns:

Nu este normal.Asa cum nu este normal nici faptul ca tu din toti baietii l-ai ales tocmai p-ala de 18 ani.Este clar ca vrea sa profite altfel nici nu se uita la tine pentru ca nu esti suficient de mare/matura pentru o relatie.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Sper ca nu vorbesti serios...cu intrebarea`logic ca nu e Normal, mai clar de atat nu se putea.Vezi ce mult te ''iubeste'', vrea sa iti distruga copilaria, Daca ai ceva in cap spune-i ca nu, eventul mai mult ca sigur desparte-te de el.PSsper ca ai glumitthinking

Răspuns utilizator avertizat
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Mai fata esti nebuna?confused
laughing)
te f*** si`ti da papucii oh go on

| DeeDee28 a răspuns:

Pai mi se pare normal pentru ca el are 18 ani.Eu am patit si mai ceva pentru ca mi-a cerut din prima zi...eu nu am fost de acord, si a incercat de mai multe ori si intr-un final i-am dat papuciibig grin...si nu imi pare rau pentru ca mi-am dat seama ca nu ma iubea ci isi dorea doar. ma rog. stii tu

| silver19 a răspuns:

Cum poate sta frate el adult cu permis vorba aia cu una care n-are nici macar buletin? laughing n-are rost sa-ti mai raspund la intrebare daca tu crezi ca e normal ca la 13 ani sa faci asa ceva...

| Katherine † Pierce a răspuns:

Si eu am 13 ani si am facut aceeasi porcarie laughing. Doar ca mie mi-a cerut asta dupa 9 luni.Eu zic ca nu este normal ca un baiat de varsta asta sa iti ceara asta dupa doar o saptamana...Pwp :*

| Nimeni_7600 a răspuns:

Chiar nu iti dai seama ca vrea numai sex? Imi pare rau sa te dezamagesc dar asta este adevarul!

| Bianca_4346 a răspuns:

Mai copila.iti strici copilaria.si este anormal ca el sa iti ceara asa ceva.mai ales dupa o saptamana. o sa regreti mai tarziu ca ai inceput sa ai prieteni de la 13 ani.crede-ma.dar nu am inteles...ai acceptat? sau nu?straight face in orice caz, daca vrei prieten, alege unu mai ''tanar''hee heeca am vazut in poza ca esti frumusicawinking

| YLLL a răspuns:

Vezi sa nu cazi in capcana!
Baietilor de varsta asta, le sta capul numai la sex.

Si, daca tot vrei sa ai prieten cauta-ti unul mai de varsta ta.:]
Se foloseste de tine!

| alexaalexandra a răspuns:

Aoleu.
la 13 anisori sa-ti faci un prieten de 18?
cautati mai unul de varsta ta
e clar ca profita de tine daca dupa o saptamana iti zice asta.
asa ca. da`i papucii mai rpedelaughing)

| xuanbou a răspuns:

Reprofileaza-te fetito happy.

| Bubble a răspuns:

Nu.Eu cand o sa am o relatzie ii zic ca in primul an nu fac nimic.happy

| Bubble a răspuns:

Daca acceptzi sa nu te miri ca t paraseste urmatoarea zihappy

| baietzelu a răspuns:

Incearca sa cauti pe google, jocuri barbie si lasa baietii la varsta asta.Normal ca baietii vor relatii sexuale si cu fete de 8 ani, aia sunt dereglati psihic, si prietenul tau e la fel de balamut.

| MoNsTeR a răspuns:

NU...nu mi se pare normal sa-ti ceara asa ceva dupa 1 saptamana.+ ca relatia nu este una potrivita nu neaparat din cauza celor 5 ani. dar la varsta actuala a voastra conteza u abia intri in perioada pubertatii pe cand el e mai matur mai dezvoltat etc...nu este ca si relatia de ex dintre cineva de 30 si altcineva de 35.eu iti zic sa refuzi. oricum cre ca vrea sa ti-o traga sapoi o sati zic pa. la 13 ani ai lucruri mai importante de facut decat sexul.gandeste-te bine

| unknown_5004 a răspuns:

In ziua de azi pentru voi pustanii e ff normal happy
Romanie, Romanie.

| elena_5046 a răspuns:

Va multumesc mult pentru sfaturi :*. si m-am lamurit cu el no s-o fac sub ori ce forma. si daca ma gandesc mai bine o sa-i dau si papuki tonguebig grin. tks :* tuturol :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda foarte normal! orice baiat tiar cere asta! daca esti pregatita in adevaratul sens al cuvantului poti incerca e o adevrata "placere" dinj toate punctele de vedere! spor la lucru si nu uitati sa va incalziti bine eu am patit-o odata cu un carcel si am ramas cu ochin soare vreo 20 de minute laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clar ca nu! baiatul asta e logic ca nu te iubesti.in primul rand daca te=ar iub ti-ar zice doar dupa o perioada de timp si doar asa pe ocolite sa vada ce zici. dar o pers care nu tine la tine si nu vrea decat sex e clar ca iti zice f repede. sfatul meu e sa nu ii faci pe plac, pentru asemenea oamenii nu trebuie sa iti faci tuh griji, daca vrei sa o faci fa-o cu cinvea la care ti si care tine intr-adevar la tine.baietii pot fi foarte smecheri si iti zic ca te iubesc si ac nu te aprasesc chiar daca fac sex... dar asta e minciuna, dupa ce faci sexse schimba treaba intre tine si elbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lol si eu am 13 ani si am avut un prt d 18 ani si nu mi-a cerut asta dar nahh acum depinde si d el... adica iti dai seama ca la varsta lui are unele aspiratii, asteptarii d la o fata... oricum e clar ca nu te iubeste daca tia cerut asta dp o saptamana. mai bine ai scapa d el succes pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mi se pare deloc normal.numa iti vei strica copilaria si crede-ma ca nu vad rostul de a avea prieten la 13 ani. ai atata timp in fata si sa faci ce vrei cand mai cresti. sper sa te gandesti mult si bine la ce vrei sa faci.ca mai tarziu sigur vei regreta daca faci ceva mult prea devreme.succes.