| scorpya a întrebat:

Am si eu o nelamurire, anul trecut inainte de paste m-am dezvirginat si nu a curs sange, in vara m-am culcat cu unu si tot nu a curs sange, dar cand am facut-o a 3-a oara mi-a curs sange. Imi poate explica cineva de ce?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai avut himenul elastic si s-a rupt la 3º contact sexual.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Membrana a fost mai elastică şi de aceea nu ai sângerat de la primul contact.
Posibil, de asemenea, ca şi primele penetrări să nu fi fost atât de profunde.
Mare grijă la igienă şi protecţie.
Pa, pa.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Poate pentru ca abia a treia oara himenul tau s-a rupt intr-adevar.

| pedobear_1294 a răspuns:

Primi 2 o aveau mica.

| AnonimaPunct a răspuns:

Ai himenul elastic si nu s-a rupt din prima