| Roby_2040 a întrebat:

Am si eu o nelamurire. dupa ce am facut sex cu prietenul meu. el si-a dat jos prezervativul apoi s-a sters dupa care am facut-o din nou. daca s-a sters e posibil sa fii ramas ceva? chestia e ca a 2-a oara inainte sa-si puna al 2lea prezervativ a bagat-o intai fara. e vreo posibilitate sa fi ramas?:-s

fara caterinca va roghappy

Răspuns Câştigător
| XxY_5456 a răspuns:

Hmda, riscul exista. Nu trebuie sa te panichezi.dar incearca pe viitor sa nu se mai intample asa. Partea cu "s-a sters". este fix Zero. Dupa ce a terminat, nu a eliminat absolut tot (a mai ramas ceva pe canal), iar in timpul actului sexual. exista scurgeri. Mi-ar fi placut sa iti dau un raspuns mai linistitor, dar ar fi insemnat sa te mint si cred ca e mai bine sa fii constienta de asta.ca sa poti evita mai tarziu. Repet: Nu trebuie sa te panichezi.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In mod sigur a ramas sperma atat pe uretra cat si pe penis. Trebuia sa urineze si sa se spele cu multa apa ca sa nu ramana sperma si riscul de sarcina sa fie dat numai de lichidul preejaculator. Asa, riscul este ca la un contact sexual neprotejat cu ejaculare.

| XK a răspuns:

Sansele sunt, si sunt destul de mari straight face
El nu ejaculeaza tot, mai ramane pe canal...macar daca urina si se spala...

| butterfly27 a răspuns:

Este posibil.pe viitor incearca sa nu se mai intample.ai grija de tine.:*

| euI a răspuns:

Este posibil mai bine fa-ti un test

| florinflorin14 a răspuns:

Nu cred ca mai era nimic din moment ce s-a sters
dar cel, mai bine ar fi sa iei niste anticonceptionale (pentru siguranta)

| PetreMihai85 a răspuns:

Dap, 50%. toata treaba nu ramane pe ci in p**a. capito?