| IoNuTzZz1997 a întrebat:

Am si eu o nelamurire. este adevarat ca, daca te masturbezi o sa ai probleme cu viata sexuala? adica o sa apara problema ejacularii precoce?
Am facut cateva cercetari pe unele site'uri, iar pe unele scria ca masturbarea nu dauneaza cu nimic iar pe altele ca favorizeaza ejacularea precoce si alte probleme.
Pana la urma care este adevarul? Ma masturbez si eu si nu vreau sa ma trezesc cu problema ejacularii precoce cand o sa imi incep viata sexuala.
VA ROG, RASPUNSURI CAT MAI CONCRETE!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Vei dura mai mult si soiul o sa ramana moale in loc sa fie tare, ca si cum sar speria de vagin, si ca sa iti revii e nevoie de o luna sau doua de abstinenta.