| ZambetheCaptive a întrebat:

Am si eu o problema ca sa ii spunem asa.Deci o "prietena" mi-a spart parola de la un id si a dat vina pe un baiat dupa care eram eu inebunita la vremea aceea.Si acea"prietena" i-a spun unei fete ca mi-a spart parola iar Dana dupa cateva luni mi-a spus si mie.As vrea ca maine sa ii spun eu o sa schimb azi parola din nou dar nu stiu cum sa ii spun fiindca Dana nu vrea sa afle Elena ca ea mi-a spus mie.Cum as putea sa ii spun lu Elena dar fara sa banuiasa ca este Dana cea care mi-a spus si cum sa fac ca sa-i gasesc o scuza Danei... dau funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

laughing cam greu de inteles! oricum "ti-a spart parola?" rolling on the floor sunteti niste copii,nu stiti cu ce se mananca! sa fim seriosi! e imposibil sa faci asa ceva! probabil tu crezi in "programre de spart parole" Ce ar fi fost? ne-am fi spart unul altuia! Ca sa spargi parola ar insemna sa ai acces la baza de date yahoo cu milioane de conturi! laughing Probabil ai avut si tu o parola gen : numele tau,nume liceu,scoala, localitate, nume parinti etc. ceva de ghicit tongue pune si tu ceva de genul tw2rt532gk si nu o sa ti se mai intample asta happy