| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cred ca destul de grava.

Cand eram mic am fost operat de fimoza. la 5-6 ani.

Taikmiu din cate tin minte mi-a spus ca trebuie sa imi "decalotez" penisul. dar nu mai tin minte daca a zis ca se intampla ceva daca nu o fac...

Prob. este ca atunci eram mic si nu vroiam/stiam sa fac.

Acum ca am inceput sa o "decalotez" am obs ca pielea este prinsa de "penis" chiar pe la inceput (dupa 2-3 cm maxim) :-s.

Am din nou fimoza?

Si daca am, pot sa ma operez iar?

VA ROG FARA MISTOURI!

Stiu ca am mai postat dar se pare ca oamenii nu se uita si pe a 2a pagina!

1 răspuns:
| Alex0194 a răspuns:

Pai ce sa-ti zic? Cati ani ai? Poate ca ar fi bine sa-l intrebi chiar pe tatal tau, nu-ti fie rusine ca stie cum arati, parintii te-au vazut cum erai cand erai mic, stiu cum arati deci fara rusine, cere-i sfatul tatalui tau, cu siguranta te va ajuta.