| Cristi288 a întrebat:

Am si eu o problema cu o fata eu o iubesc fff mult da nu stiu daca ea ma iubeste cum aflu plzz ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| DoubleS a răspuns:

Uita`te in ochii ei, iar daca pupila ii se "misca" inseamna ca te place. ----->>> demonstrat stiintific.
... ssaau daca e foarte dulce mereu cu tine, nu te intrerupe [de cele mai multe ori] cand tu vorbesti, etc:X

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate daca o intrebi?
De fapt,nu ai nici nevoie s-o intrebi,poti intelege din comportamentul ei!
Nu exista om care sa nu inteleaga cand e iubit!
Te cauta cu ochii peste tot,se bucura cand te vede, iti vorbeste mereu frumos si cu bucurie...
Nu e greu, putin simt de observatie iti trebuie!
Succes!

| bby a răspuns:

Ai putea sa o inviti undeva la un suc, inghetata, plimbari prin parc love struck si daca va distrati si ii place sa fie in preajma ta iti vei da seama ca te place si ea love struck
Succes!

| thekidno1 a răspuns:

Salut
Daca observi ca simte nevoia sa fie cat mai des in preajma ta, daca te cauta mereu, daca te priveste, intr-un fel, anume, inseamna ca te iubeste, sau, cel putin, incearca sa se apropie de tine. Uneori, limbajul trupului, mimica fetei, spun mult mai mult decat cuvintele. Cu siguranta vei simti.
sau
pur si simplu intreab-o e cea mai buna cale.

| Ropidox a răspuns:

Pai asta depinde de multe lucruri
Depinde privirea pe care o are fata de tine!
Comportamentul ei fata de tine adica de exemplu daca ea iti vorbeste foarte frumos si incearca sa nu te supere(este un semn)
Daca este putin indeferenta si asta este un semn!
Daca incearca sa stea in preajma ta prin anumite pretexte (tot asa este un semn)
Si daca sunt prezente aceste exemple atunci bucura-te si de acolo stii tu mai bine ce sa faci. Daca nu? Spune-i Pa si mergi mai departe! Sper ca te-am ajutat!

| BabyWaa a răspuns:

Intreab-o.

| Cristi288 explică:

Ea mereu cand vin pe str la ea rade vrea sa se joace cu mine si cica daca ma mut la ea in clasa este fericitabig grin

| Cristi288 explică:

Va multumesc pentru sfaturi\

| amelia_7969 a răspuns:

Mnu stiu daca exista iubire din moment ce nu sunteti impreuna[pentru ca daca erati impreuna stiai daca te iubeste sau nu] cel mai bine ar fi sa iti faci curaj si sa o intrebitongue