| aallexxaannddrraaa a întrebat:

Am si eu o problema...De cand am venit din vacanta de iarna de la iubitul meu nu ma simt deloc bine..imi vine mereu sa plang,noaptea ma trezesc din ora in ora plangand,nimic nu mai imi place la mine in casa, imi urac prietenii si nu stiu ce sa mai fac..va rog sa ma ajutati cu un sfat ceva

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca esti indragostita lulea si acum ti-e greu fara el, pentru inceput nu mai plange si nu iti indeparta prietenii pentru ca nu se stie niciodata cand vei avea nevoie de ei

| uncas a răspuns:

Buna alexandra,
Aceeasi problema am avut-o si eu cu ceva timp in urma.incerca sa ai in permanenta cu tine un obiect sau nu stiu ceva primit de la iubitul tau.
eu am primit de la iubita mea un catel foarte dragut si el imi tine de urat cand nu sunt cu ea, ma face sa ma simt ca si cum ea ar fi langa mine.