| Cocheta a întrebat:

Am tenul deschis. fata ovala. ochii albastri si am 16 ani voi arata mai matura daca imi voi vopsi parul in blond?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca te faci blonda ai grija sa fie un blond cat mai natural si va fi ok

| cupcake02 a răspuns:

Nu in culoarea parului consta maturitatea. Daca tii neaparat sa arati mai matura, desi nu inteleg de ce ai vrea asta, poti sa incerci un machiaj sau o tinuta mai. matura. Nu iti vopsi parul doar pentru atat, ca nu ai nicio garantie ca va iesi cum iti imaginezi.

| Carly22 a răspuns:

NUUU. eu sunt blondă cu ochi albaștri și aș da orice să fiu brunetă cu ochii albaștri.Blondele cu ochi albaștri sunt comune sincer.Toată lumea e așa.

| degette_1911 a răspuns:

Eu zic sa te vopsesti asa cum crezi u ca`ti sta cel mai bine.

| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Nu neaparat...Dar de ce vrei sa pari mai matura? Multi fac greseala asta si apoi plang dupa copilarie. Te sfatuiesc sa ramai asa cum esti ca mai ai doar 2 ani de copilarie si apoi iti va parea rau ca au trecut kiss