| essther19 a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc blond cenusiu deschis de la Loncolor en vogue 8.10 dar nu stiu daca mi-ar sta bine, am tenul palid si parul blond deschis natural, ochii albastri, am consultat f multe persoane, ele au zis ca mi-ar sta bine, dar as vrea sa imi spuneti si parerea dvs va rog...

Răspuns Câştigător
| Gur1tza a răspuns:

Mie nu mi.a prins deloc aceasta culoare dupa ce m.am decolorat. nu stiu de ce.de stat iti sta bine ca si eu am aceleasi caracteristici ca tine! eu am fost roscata si de aia a trebuit sa ma decolorez. da nu a prins

| essther19 explică (pentru Gur1tza):

Si eu am fost roscata, acum sunt satena, si vreau sa ma decolorez si dupa sa imi bag culoarea asta...cred ca o sa imi stea bine cat de cat...mersi de raspuns.

| Gur1tza a răspuns (pentru essther19):

Iti sta bine! eu am bagat 4 cutii de vopsea si nu mi-a iesit culoare dupa cutie, chiar daca spune ca poate sa iasa cu 1, 2 nuante diferit! pf...ma bucur daca tie ti.ar iesi! poate imi spui si mie :d

| Gur1tza a răspuns (pentru essther19):

Npc!

| essther19 explică (pentru Gur1tza):

O sa iti raspund intr-un mesaj si iti trimit si poze sa vezi cum mi-a iesit! pupici...noapte buna!

| Gur1tza a răspuns (pentru essther19):

Ok. mersi! chiar sunt curioasa! sa ai o noapte frumoasa! pupici!

18 răspunsuri:
| Infernia a răspuns:

Ai putea sa-ti faci o poza si sa o modifici in fotoshop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si unde vrei sa te vopsesti daca intrebi la categoria asta? Intrbarea va fi mutata.

| essther19 explică (pentru anonim_4396):

Am mai pus intrebarea la alta categorie acum vreo 5 6 ore, dar nu mi-a raspuns nimeni

| anonim_4396 a răspuns (pentru essther19):

Eu nu am nici o vina ca nu ti s-a raspuns, probabil nu a fost vazuta de cineva in tema.Numai bine.

| essther19 explică (pentru anonim_4396):

Poi si atunci, de ce vorbesti inainte sa te uiti mai bine? Toti frustratii isi pun intrebarile la categoria "Dragoste&Sex"si li se raspunde imediat!

| anonim_4396 a răspuns (pentru essther19):

Ai zis bine si eu nu repet ce ai zis.Ne folosim de un sait privat si trebuie sa respectam un regulament.Cine nu este dispus, pleaca, mai devreme sau mai tirziu.Nu trebuie sa faci ca ceilalti.

| essther19 explică (pentru anonim_4396):

Se scrie Site nu sait...

| anonim_4396 a răspuns (pentru essther19):

Ok.Zii cum doresti, Este bine?

| essther19 explică (pentru anonim_4396):

Zii cu 1 singur i... Apropo, se fac inscrieri in grupa 0 pregatitoare, ti-ar trebui o inscriere, poate asa mai inveti din nou ceea ce ai uitat de acum 30 de ani...

| anonim_4396 a răspuns (pentru essther19):

Mai stai si gindeste-te.Invata gramatica, vezi cind se foloseste "I" ca articulatie si in ce situatii.Este o mare diferenta intre "zi" si "zii"; ca substantiv si ca verb.

| anonim_4396 a răspuns (pentru essther19):

Si spune-i profesoarei sa vina sa o invat cind si cum se foloseste litera i in anumite situatii.

| essther19 explică (pentru anonim_4396):

Se scrie gandeste-te...nu suport analfabetii...

| anonim_4396 a răspuns (pentru essther19):

Daca mai jignesti odata, ramii fara cont.Vezi mai bine cum este scris si nu mai comenta degeaba.La tine nu sa predat bunul simt?