| HabarNuAmDeNimic a întrebat:

Am un penis de 16cm am, 17 ani...este ok? Dau funda

Răspuns Câştigător
| LexTalionnis a răspuns:

Marimea unui penis de om normal se incadreaza intre 13-17 cm la varsta de 25 de ani..Deci da,, e ok!

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Avand in vedere ca ai doar 17 ani e mai mult de cat ok. Pana la 20 de ani o sa ajungi la 20-25...dar degeaba daca lipseste creierul.

| Emilian65 a răspuns:

Este mai mult decat normal. Normal ar fi intre 14 - 15 cm.

| Green66 a răspuns:

Să-l stăpânești sănătos și să-l îmbraci bine atunci când îl vei trimite în locuri noi și umede big grin

| Mădălllinna a răspuns:

O da laughing este mai mult ca perfect.

| sEnOkHs a răspuns:

Da,depinde cat esti si tu de dezvoltat

| AKaze a răspuns:

Da.
Cat vrei sa-l ai? Vrei sa te culci cu ea sau sa-i intrepti spatele?