| TrebuieSaStiu a întrebat:

[FUNDAAAAAAA!]

Ce credeti. s-ar multumii o fata virgina cu un penis de 15-16cm?

big grin

22 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca e si jucausa posibil sa-i placa

suntserios
| suntserios a răspuns:

Neee, la virgine trebuie coada de la matura

| h3r a răspuns:

NU!

| yourFanta a răspuns (pentru h3r):

Cum naiba nu?laughingdaca este virgina, ca doar nu o face cu maria terezalaughing

| h3r a răspuns (pentru yourFanta):

Atunci de ce ai mai pus intrebarea asta?
Stiai raspunsul singur.
Ai grija cu fetita, e fragilahappy

Succes nebunule!

| yourFanta a răspuns (pentru h3r):

laughingda nu eu am pus intrebarealaughingeu doar am comentatlaughing)

| h3r a răspuns (pentru yourFanta):

Mda, eram in GTA laughing si probabil nu se incarcase bine pagina, de aceea am citit la intrebare nick-ul tau! Sorry.
Tu ce zici, se multumeste cu atat?

| yourFanta a răspuns (pentru h3r):

Pai..la o virgina ii ajunge si una ''lunga ca nuca si groasa ca paiu''laughing

| h3r a răspuns (pentru yourFanta):

Hmm, interesant.
Probabil te-a incercat cineva in postura asta laughing

| yourFanta a răspuns (pentru h3r):

Hahaha(production) wtf y ya yo..mai bine nu`ti ziceam nimiclaughingca le interpretezi gresit

| h3r a răspuns (pentru yourFanta):

Glumesc! tongue
Sper ca nu te-ai suparat.
Oricum, tu stii mai bine.

| yourFanta a răspuns (pentru h3r):

Stai linistitt\a glumeam si eu, mai facem si noi haz de necaz

| h3r a răspuns (pentru yourFanta):

Linistita.
Pana la urma, doar fata respectiva stie, asa ca nu te lauda!

| yourFanta a răspuns (pentru h3r):

Ok,domnisoaralaughingnu ma laud, doar ma aflam si eu in treaba ca prostu care nu are ce face, atat tot..Peace.\m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de ajuns ma.

| CryChristiAN a răspuns:

De ce sa-ti incepi viata sexuala de la 1 asemenea varsta? Sexul in afara casatoriei se cheama curvie. Nu ai si tu o viata? Viata ta trebuie sa se rezume numai la sex si femei? Aceste pofte trec precum valurile marii, dar faptele nu-s date uitarii.Nu ai prieteni, scoala, familie? Nu poti sa tratezi fetele ca prietene si nu ca '' gagici''? Viata e foarte frumoasa daca o privesti din punct de vedere fizic cu alti ochi. Treaba ta.E alegerea ta pana la urma.Da o sa fie multumita si stanjenita sau uimita pentru ca o sa aiba dureri in timpul unui act sexual.
PS: ''multumii'' se scrie cu 1 singur i

| Cosmin1I a răspuns:

Da.Dar tin sa iti zic ca nu conteaza mereu si marimea... daca te descurci in timpul partidei si stii cum sa iti faci treaba, fata va fi multumita si ca orice fata proaspat dezvirginata va mai vrea.

| ovidelu33 a răspuns:

Yanovici_Myhaytza_1998 invata sa nu mai postezi aiurea ca tu erai ala care nu stia la ce varsta iiti vine sperma happy
Frate ce varsta ai ca daca ai intre 18-20 de ani va fi dezamagita cand va vedea 15-16 cm.

| mutafkta a răspuns:

I-o pui in fata si o intrebi. E bine nu e bine. eu te f**.

| ionutdumitru98 a răspuns:

Da...dar trebuie sa te simti bine in partida de sex!

| Yanovici_Myhaytza_1998 a răspuns:

Ma tebuie sal ai macar 20 cm mai ales daca e virgina sa aiba si ea ce vedea