| DjAbstraktw a întrebat:

Am un prieten care e indragostit de o fata si vreau sa-l ajut sa se conbine. Cum pot sa-l ajut fara ca ea sa-si dea seama ca eu m-am bagat. Dau "Funda" \o/

Răspuns Câştigător
| xCrazyGirl a răspuns:

Am facut asta de vreo 2-3 ori big grin in primul rand trebuie sa vorbesti cu fata (e imposibil sa nu isi dea seama dar iti va multumii mai incolo) vorbesti putin cu ea fara sa fie prietenul tau pe acolo si cand crezi ca ati vorbit destul sau asa o intrebi daca ii place de cineva si daca raspunde ca nu ai cea mai mare sansa sa o combini cu el mai ales daca vorbesti super despre el (fara sa exagerezi) si ii zici ca o place si chesti asa. daca ea zice ca simte ceva pentru el e ok si dupa ai ii lasi singuri si fac ei de acolo. Fundita? :*

| DjAbstraktw explică (pentru xCrazyGirl):

Mersi ca m-ai ajutat si a fuctionat laughing.

| xCrazyGirl a răspuns (pentru DjAbstraktw):

Paii da. eu asta am facut mereu, nu ai pentru ce. Le doresc sa stea cat mai mult impreuna :X

4 răspunsuri:
| grapefruit914 a răspuns:

Imposibil

| pascumadalinconstantin a răspuns:

Sa ii spuna multe complimente