| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut hermafrodita, era femeie, dar de ce nu sunt si barabati care sa aiba cele doua organe sexuale, adica si penis si vagin, a vazut careva din voi?

8 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Da, de cativa ani, tot vad. o persoana, habar n-am ce poate fi. Fata, baiat, are trasaturi de fata. dar si de baiat, m-am prins era hermafrodit.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu am vazut dar mi se pare trist sa te poti satisface sexual singur...

| Sara a răspuns:

Ei, da. prostii :d nu cred. nu cred nu cred big grin

| Silvia a răspuns:

Mi se pare ca spusese BlindulBen[nu cel de acum...userii mai vechi stiu despre cine este vorba] ca este hermafrodit... Dar eu nu am vazut pe nimeni nu ochii mei.big grin

| Corinne a răspuns:

Nici eu nu am vazut straight face dar am auzit ca Lady Gaga ar fi hermafrodita si ca ar fi declarat ca nu o deranjeaza aces lucru si ca se simte femeie straight face eu sincer nu am vazut pe nimenistraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, am vazut, la o maternitate, am fost la o prietena, hermafrodit baiat? mi-am luat portia de laughinglaughinglaughing pe ziua de azi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

:O asa ceva n-am vazut