| Loredana_7643 a întrebat:

Am visat ca persoana pe care o iubesc in secret(fara ca ea sa stie) mi-a spus ca ma iubeste! Ce inseamna asta?
P. S.

Răspuns Câştigător
| LoOveYoOu a răspuns:

Buna Loredana! Si mie mi s-a intamplat mai damult...Imi placea de un baiat si l-am visat cateva zile la rand...si.dupa cam o saptamana mi-a spus ca ma place si sunt chiar si acum cu el big grin. Poate o sa ti se intample si tie la fel big grin. Iti tin pumni succes.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Că în sinea ta îţi doreşti foarte mult acest lucru.

| ααntoo a răspuns:

Heii' loredana'
si mie mi se intamplahappy
dar e doar un vishappy
de obicei cand te culci ingrijorata la ceva
sau fericita cu gandu la cevahappy
visezi despre acea chestiehappy
ori fie de rauhappy
ori fie de binehappy
cam asta inseamnahee hee

| Buttercup30 a răspuns:

Inseamna ca te preocupa mult, si visele astea ti le induci tu.

| PanaDeIdei a răspuns:

Inseamna ca il placi mult. O sa urmeze multe alte vise cu el big grin. Stai linistita e normal oh go on.

| buhuhuuu a răspuns:

Nimic
fi realista laughing
dreams don't came true