| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Ce inseamna ca persoana pe care o iubesc imi zambeste? Am visat de 2 ori la rand ca imi zambea.

Răspuns Câştigător
| Alexandrionelu a răspuns:

Înseamnă că se vor scumpi purceii.

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv explică (pentru Alexandrionelu):

Bravo raspuns castigator ai fundalaughing)

| Goete a răspuns (pentru Alexandrionelu):

Adevarat c-a Inviat!
Lucrezi la bursa de valori? Ai sinț pentru asta, imi place raspunsul tau.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să aștepți până mai face și altceva cu tine. În vis, evident.

Răspuns utilizator avertizat
| 94Lucifer94 a răspuns:

Visele nu au nici o legătură cu ceea ce se întâmplă in realitate. De obicei visele vor avea scenariul la care te gândești cel mai mult. De exemplu dorinta ta de a fi cu acea fată, te-a determinat sa o visezi. In cazul in care deja e a doua oară, înseamnă ca devii puțin obsedat.