| Dayana95 a întrebat:

Am visat ca pup pe obraz un baiat pe care il plac foarte mult. Si de asemenea in alta seara am visat ca el m-a luat de mana si am mers intr-un magazin unde era si tatal lui si a inceput sa se certe cu el pentru faptul ca sunt mai mare ca el. - CE INSEAMNA ASTA? - fundita kiss

Răspuns Câştigător
| cristinaandreea_5154 a răspuns:

Poate ca l-ai visat pe acel baiat pentru ca il placi foarte mult. Si mie mi s-a intamplat asta. Imi placea mult de un baiat si il visam, dar mereu in vise aparea cate un obstacol in care nu puteam sa fim impreuna. Poate ca asta e si la tine. Baftakiss. Fundita?big grin puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| doinitza12 a răspuns:

Tu te gindeste foarte mult la asta. de aceea si visezi asa ceva

Răspuns utilizator avertizat
| Acru a răspuns:

Si eu visez o fata, ba chiar de vreo 8 pana acum.La mine erau doar bucurii, fara obstacolehappy. Acum, eu cred ca ne gandim prea mult la persoana respectiva...Pacat ca nu ma placesad

| Dayana95 explică:

Ahh... faza ca sh lui ii place de mine happy
dar nj dc nu face nimic sa fim impreuna love struck
sh d asta ma mira faptul ca il visez...
adica stii am mai fost indragostita d baieti :-J... dar nu am visat p nici unul pana acum... e ceva ciudat in astabatting eyelashes love struck

| codrina_8326 a răspuns:

Ar insemna ca ai sa cunosti un baiat sau ca baiatul pe care tu il placi se poate indagosti de tine si vrea sa fie cu tine