| sweetgirl24 a întrebat:

Intr-o seara am visat ca baiatul pe care il plac m-a intrebat daca il plac si dupa aceea m-a luat in brate, m-a mangaiat si m-a pupat! Aata inseamna ceva?

Răspuns Câştigător
| Cher22 a răspuns:

Insemna ca aceea persoana se gandeste la tine :Xhappy

6 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Da! Ca ai vise frumoase... dormi mai des.

| LiveYourLife a răspuns:

Inseamna ca te gandesti des la acea persoana

si eu cand ma gandesc la cineva des visez noapteahee hee

| Wildie a răspuns:

Poate insemna... cerceteaza si cand consideri ca e bine intreaba-l...

| alinac a răspuns:

Din punct de vedere psihologic cand visezi o persoana sau o intamplare inseamna ca te-ai gandit pe parcursul zilei la acele lucruri, ori ca ti-ai dori sa se intample dar e clar iti lucreaza subconstientul.

| mary_1175 a răspuns:

Da ca vrei sa fii cu el, si tu il visezi in diferite ipostaze.

asta nu inseamna ca neaparat de gandeste la tine.

| deea_8404 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie si nu a fost adevarat...dar poate tie ti se va intamplatongue