| XatomisX a întrebat:

Am vorbit cu iubita mea ca ne intalnim in oras in jur de ora 2 si ca ma suna mai tarziu sa imi zica ora fixa si ea nu ma mai sunat mi-a zi o fata din grupul nostru de prieteni ca sa ne intalnim la ora 2:30 prietena mea nu mi-a mai zis ora am ajuns acolo si cand am intrebat-o de ce nu ma mai sunat a zi ca a uitat si i-am zis sa nu mai uite si a zis ok nici nu si-a cerut scuze si m-a deranjat tare chestia asta.ce sa cred nu ma iubeste? sau cand a plecat acasa s-a grabit ca trebuia sa se intalneasca cu tatal ei nu stiu unde si a uitat sa ma mai pupe dar ea zice ca ma iubeste ce sa cred sad sunt cam dezamagit e cam mica are 15 ani

7 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Nu prea şti să te impui şi esti prea sensibil.
Spune-i că te simți neglijat.
O zi bună!

| RAY a răspuns:

La ora 2 noaptea

| neutrino a răspuns:

Ea a uitat sa te iubeasca, nimic mai mult.

| Dariusuu a răspuns:

Probabil trece printr-un moment greu sau chiar nu dă doi bani pe tine.

Eşti singurul care poate afla.

Succes.

| XatomisX explică:

Cred ca e si vina mea ca pun orice la suflet...

| varcolaccc a răspuns:

Acum nu mi se pare o greșeală asa de rea încât sa nu poată fi iertata. E mica si ea la 15 ani depinde si de cate ori va comite aceeași greșeală. Dar nu cred ca a facut-o cu rea intentie. Eu zic sa nu mai fi asa "sensibil" si sa nu te superi pe orice greșeală a ei.

| IoanGuraDeAur a răspuns:

Baga-i parul pe gaura si dupa aia o sa fie numai a ta