| deadman a întrebat:

Am vrut sa intreb o fata pe mess daca merge maine in parc sa alergam. Am inceput prin buna si cf, iar ea nu a raspuns, dupa care am intrebat-o daca a mai fost in parc sa alerge, iar ea a iesit de pe mess. Ce sa cred, iar daca nu am inceput conversatia ok, cum sa o incep?

7 răspunsuri:
| MasK2 a răspuns:

Sa fim seriosi putea sa iti zica ca nu are timp de palavre ca doar nu ii lua mai mult de 10 secunde. Deci sfatu meu las-o balta, pana la urma te vei rani singur daca continui si ea nu iti da macar nici "buna".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca nu vrea sa vb cu tine...`; D

| CamiiBăă a răspuns:

Poate nu a avut timp de vorbawinking.Eu zic ca ai inceput ok

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Dar poate nu a fost ea la calculator sau nu a avut timp de vorba mai incearca si mai tarziu.

| k_7073 a răspuns:

Ooooo, fetele au tot felul de figuri din asta, stai linistit, nici dracu nu le intelege

| Chunji a răspuns:

Poate o fi fost un accident ca a iesit de pe mess. mie mi s`a intamplat sa mi se intrerupa curentu`laughing

| SmileeForeveer a răspuns:

Nu te speria. Probabil i'a cazut netu' sau poate era intrata pe tel. Totul e posibil. Nu te gandi la rauwinking Fundaa?puppy dog eyes te roog