| Madyyk_Nicoletta_1933 a întrebat:

Heii, mie imi place de un baiat si nu stiu daca si lui ii place de mine.
Prima oara cand ne-am intalnit ne uram,dar dupa am inceput sa ne intelegem.
Am iesit de mai multe ori cu gasca de prieteni si mereu cand spuneam o gluma el radea si statea mai mult pe langa mine si o data ba chiar m-a muscat de gat glumind ca e un vampir. De doua ori m-a luat in brate si mi-a spus pitica lui,dar l-a intrebat odata cineva daca ma place si el nu a raspuns. Mereu vorbim pe facebook si glumim, dar chiar nu stiu ce sa cred. Odata cand eram in depresie si am mers in parc,m-am ascuns de toata gasca cu care eram, iar el a fost cel care m-a cautat primul si m-a gasit,ba chiar lovindu-se incercand sa ma gaseasca si odata cand am fost provocata sa-i spun te iubesc mi-a spus si el ca ma iubeste si a vrut sa ma pupe. Dar nu stiu daca ma place si mi-e teama sa-l intreb fiindca el este gen bad-boy si daca ii spui ca iti place de el incepe sa rada, cel putin asa am auzit de la o alta fata care ii place de el.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai o varsta apropiata sa te indragostesti asteapta sa faci 18 ani.

| Zenithf a răspuns:

Castigi mai mult spunand lucrurilor pe nume, decat ferindu-te sa le marturisesti. Cauta un moment in care sa fiti voi singuri, cand sa-i spui ca te simti bine in compania lui

| Melisa123456789 a răspuns:

Din cate ai spus e clar ca si el simte "ceva" pentru tine, incearca sa il faci sa marturiseasca : joculete, discutii apropourii. Daca nu e sestul de inteligent incat sa vada ca il placi, mult, atunci îi poti spune tu intr-un moment in care sunteti doar voi, l Un pahar de vorba sau... nu stiu...gasesti tu momentul potrivit!winking

| DorinMatache1999 a răspuns:

Incearca totusi sa ii spui care sunt sentimentele tale, cu putin noroc poate vei fi fericita. daca nu ii spui risti sa nu il ai niciodata happy sper ca am fost de ajutor pup