| Smile94 a întrebat:

Anul trecut am inceput liceul si m-am indragostit de un baiat. Stiu ca ma placea pentru ca tot timpul se uita la mine cu o privire expresiva dar la sfarsit de an cineva i-a spus ca il plac si s-a terminat tot.Anul asta tot la fel doar ca pana acum 2 saptamani nici nu a vorbit cu mine. Ce trebuie sa fac fiind mai timida?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Adevarul este ca unii baieti de-a dreptul niste 'hunters'.
La inceput, pentru ei conteaza misterul. Cand misterul se spulbera, dispare si interesul...

Daca as fi in locul tau, eu as incepe sa il ignor, sa ii dau de inteles ca nu mai imi pasa deloc. Daca se comporta asa, de ce sa te mai complici?