| anonim_4396 a întrebat:

Ar putea sa-mi dauneze cu ceva daca, in timp ce ma masturbam, imi masam perineul?(ca baiat?)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul unor barbati, masarea muschilor zonei dintre anus si scrot care delimiteaza perineul, poate induce o senzatie de amplificare a placerii si a satisfactiei resimtite in timpul masturbarii. In concluzie masarea perineului poate fi doar benefica. Spor la lucru!

2 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Nu prea cred. cine ştie fiecare penis e diferit. Doar că fiecare cu problemele lui.

| 6Anonim9 a răspuns:

Masarea perineului stimuleasa prostata(penisul). Poate fi doar benefic. Si eu fac la fel, ii chiar fain si sanatos. Sanatate si numa' bine! big grin